Superonline internet Hızı Nasıl Ölçülür ?

superonline-internet-hizi-sonuclari

2011 yılında Turkcell tarafından satın alınan superonline internet hızı konusunda bir çok yenilikçi adımlara imza atmıştır. Adını Turkcell Superonline olarak günümüzde devam ettiren firma Turkcell ile birlikte ülkemizin öncü internet sağlayıcı firmaları arasına girmiştir.Verdiği hizmetler ile internet kullanıcılarının yüzünü güldüren firma superonline hız testi sonuçlarında internet kullanıcısını memnun eden sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Tabiki bu sonuçlar internet kullanıcılarının bulundukları bölgeye, alt yapılarına ve kullandıkları internet ağına bağlananan kişi sayısına göre değişiklik göstermekte ve buna bağlı olarak ise sonuçlarda azalma veya artma olabilmektedir.İnternet hızınızın yavaş olmasının sebeplerini 5 maddede ortadan kaldırdığımız yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Superonline internet hızını ölçmeniz için gerekli link makalenin sonunda mevcuttur. Makalenin sonunda yer alan linke tıklayarak Superonline internet hızı testini başlatabilirsiniz. Superonline hız testi yapmadan önce bütün yan sekmelerinizi kapatın. Bu sizin doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Yine Superonline hız testi aşamasında ağınızda bulunan diğer kullanıcılarda interneti meşgul etmemeleri ve download yani indirme yapmamaları veya upload yani yükleme yapmamaları gerekmektedir.


Superonline İnternet Tarifeleri

Superonline internet kampanyalarını 3 Ana başlık altında toplamaktadır. Bu ana başlıklar Işık Hızında İnternet , Süper hızlı internet , Hızlı internet kategorileridir. Peki aralarındaki farklar nelerdir ? Öncelikle ışık hızında internet kampanyasında, internet kullanıcılarına fiber destekli internet taahhüt etmektedir. Bu kampanyanın içeriğine bakacak olursak, 24 Mbps hızında Limitsiz Adil kullanım kotalı yani adil kullanım kotasız  fiber alt yapılı internet desteklenmektedir. Bu tarifeler 59.90 TL den başlamaktadır. Diğer bir kampanya ise Süper Hızlı internet kampanyası. Bu kampanya vdsl olarak geçmektedir. 100 Mbps ‘e kadar internet hızı taahhüt eden Superonlinenın, bu kategori de en düşük aylık 62.90TL kampanyası bulunmaktadır. Bir diğer kampanyası  olan hızlı internet ise 16Mbps’ye kadar internet hızını desteklemektedir. Gece 2 ile 8 arası kullanımlar adil kullanım kotasından düşmemektedir. 54 TL den başlayan kampanyaları ile bütçeyi zorlamadan internet kullanımı isteyenler için ideal görünüyor.

Superonline internet Hızı Testi Yapımı

İnternet hız testini bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi internete bağlanabilen cihazlarınızdan yapabilirsiniz. Yapacağınız hız testleri telefonunuza, bilgisayarınıza, tabletinize herhangi bir zarar vermemektedir. Tabiki internette bir çok sahte casus yazılım bulunmaktadır. İnternet hızını ölçtüğünü iddia eden bu yazılımları bilgisayarınıza indirmemenizi ve bu bağlantıları açmamanızı tavsiye ederiz. Superonline internet bağlantısı kullanıyorsanız hızınızı test etmek için sitemizdeki Superonline hız testi aracını kullanabilirsiniz. Bu araç fast alt yapısını kullanmaktadır. Ve son derece güvenilir sonuçlar vermektedir.

Superonline internet hızınızı test etmek için tıklayın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir