Sağlık Çalışanlarına 100GB Ücretsiz İnternet

Sağlık Çalışanlarına 100GB Ücretsiz İnternet

Geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarına 100GB internet ücretsiz verileceği duyuruldu. Peki sağlık çalışanları ücretsiz olarak 100gb internetten nasıl faydalanabilir ?


Aylardır süren Covid-19 Salgını (Corona virüs) tüm dünyayı etkisi altına almış durumdadır.
Ülkeler corona virüsü salgınına karşı çeşitli önlemler almakta ve birlikte çalışmalar yürütmektedir. Çıkış ülkesi Çin olarak belirlenen korona virüsün bugünlerde merkez üssü Amerika Birleşik Devletleri olarak varsayılmaktadır.Ülkemizde Dünya’yı etkisi altına alan korona virüsü sebebiyle gerekli önlemleri önceden almış ve halkımız ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Bu süreçte en zorlu görev şüphesiz sağlık çalışanlarımıza düşmektedir. Canla başla çalışan sağlık çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’nın öncülüğünde bugüne kadar korona virüsle mücadelede büyük yol katetmiştir.


Sayın Cumhurbaşkanımız da bu çabalara bir nebze moral olması adına sağlık çalışanlarımıza 100GB İnternet hediye etmiştir. Korona virüse karşı artık 100gb internet sahibi olan sağlık çalışanlarımız, izole oldukları ortamdan sevdikleriyle, aileleriyle ve büyükleriyle ücretsiz görüşmeler gerçekleştirebilecek ve uzaktan da olsa hasret giderebileceklerdir.

Sağlık çalışanları 100gb internetten ücretsiz yararlanmak için kablonet üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Kablonet üzerinden abone olup personel kimliklerini ilgili sistem üzerinden yüklemeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgiye aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.


Karantina süresi boyunca internet hızlarında düşüş yaşayan bazı kullanıcılar çareyi ekstra internet paketlerinde aramaktadır. İnternet hızı nasıl arttırılır, bedava kotasız internet, internet hızı yükseltme gibi soruların cevaplarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

https://www.turksatkablo.com.tr/Duyurular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir